Opinie Pacjentów

Pan Doktor Materna to profesjonalny i godny polecenia dentysta. Ma bardzo uczciwe podejście do pacjenta i nie naciąga na zbędne koszty. Tłumaczy On w sposób jasny i przejrzysty kolejne etapy leczenia. Każda wizyta u Pana Doktora przebiega sprawnie i bezboleśnie. Gabinet jest bardzo nowocześnie wyposażony i posiada klimatyzację, co ma duże znaczenie zwłaszcza podczas upałów. Ceny są również bardzo konkurencyjne.

Przemysław, Przedsiębiorca

Świetny fachowiec, a zarazem bardzo miły i wesoły człowiek.

Zbigniew, Informatyk

U Pana Doktora leczy się cała moja Rodzina i szczerze polecam, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan Doktor zajmuje się moim bardzo ciężko chorym Tatą i z ręką na sercu mogę polecić Go osobom, które panicznie boją się dentysty, jak i tym, które do tej pory nie mają „swojego” lekarza!

Amelka

Zabiegi u tego lekarza są prawie bezbolesne, w gabinecie panuje wspaniała atmosfera, dzięki której nie myśli się o bólu. Pan Tomek ma ogromne poczucie humoru. Gabinet jest wspaniale urządzony, jest pięknie i czysto. Lekarz jest szybki i dokładny. Ceny są przystępne.

Marek

Bardzo dobry dentysta, który leczy bezboleśnie, szybko i niedrogo.

Tomasz, Przedsiębiorca

Bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm! Bedąc pod opieką Pana Doktora jestem spokojna o swój uśmiech! Szczerze polecam wszystkim!

Monika, Nauczycielka